خانه / کافه و رستوران / باک‌ِتان را از قهوه پر کنید!

باک‌ِتان را از قهوه پر کنید!

کافه مغازه بنیه که در پمپ بنزینی در خیابان شریعتی تهران واقع شده است، این روزها سرو صدای زیادی به پا کرده است. البته دلیل این موضوع سرویس دهی خوب و کیفیت مطلوب محتویات منوی این کافه نیست؛ بلکه دایر شدن این کافه در محلی کاملا متفاوت با سایر کافه‌های شهر و شیوه سفارش گرفتن و سرویس دهی‌ای است که موجب خاص شدن آن شده است.

کافه مغازه بنیه به سبک کافه‌های داخل پمپ‌بنزین خارج از کشور، هم کافه و هم سوپرمارکت است و برای ما که کمتر در کشورمان با چنین کافه‌هایی مواجه می‌شویم محلی خاص و هیجان انگیز به حساب می‌آید.

اگر برای بنزین زدن به این منطقه مراجعه کردید سری به این کافه مغازه جالب بزنید. البته قبل از مراجعه به این کافه سری به منوی کافه در سایت فیدیلیو بزنید و همچنین گزارشی که در مورد این کافه مغازه در بخش کشف ماه مجله فیدیلیو منتشر شده است را بخوانید.

کافه مغازه بنیه کافه‌ای در دل پمپ بنزین

بعدی قبلی
کافه مغازه بنیه
کافه مغازه بنیه
کافه مغازه بنیه
کافه مغازه بنیه
 کافه مغازه بنیه
بعدی قبلی


نمی‌پسندم:
ساعت کاری محدود
هوای نامناسب پمپ بنزین

این کافه که در یک دل پمپ بنزین شلوغ جای گرفته است خدمات خوبی به مشتریان پمپ بنزین ارائه می‌دهد و به آنها امکان می‌دهد در حالیکه در صف پمپ بنزین توقف کرده‌اند سفارش خود را به پرسنل کافه داده و پس از یک تا ۵ دقیقه (بسته به نوع سفارش) قهوه، چای، کیک و حتی صبحانه‌ای سالم را در خودروی شخصی دریافت و میل کنند.

کافه مغازه بنیه شامل دو بخش کافه با ظرفیت ۱۴ تا ۱۵ نفر و سوپرمارکت است که در آن هر آن مواد غذایی و مصرفی مختلف از تنقلات گرفته تا نوشیدنی های گازدار و … به فروش می‌رسد.

نکته جالب این است که پرسنل این کافه مغازه در جایگاه‌های پمپ بنزین برای گرفتن سفارش مشتریان ایستاده‌اند و شما می‌توانید از منوی کافه نوشیدنی، سالاد، شیرینی و … را سفارش دهید و تا نوبت به استفادهاز پمپ‌های بنزین برای شما برسد پرسنل کافه سفارشتان را به شما تحویل دهند. این کافه مغازه از ساعت ۷ صبح تا ۱۰ شب باز است.

صرف صبحانه در خودرو

بعدی قبلی
بعدی قبلی
می‌پسندم:
آماده شدن سریع سفارش
سفارش غذا و نوشیدنی بدون اینکه نیاز به خروج از خودرو باشد

کافه مغازه بنیه صبح‌ها از ساعت ۷ صبح صبحانه‌ای شامل نان کراسان، کوکی، کیک تازه روز را همراه با قهوه یا چای به شما پیشنهاد می‌دهد. روزهایی که با عجله و بدون صرف صبحانه از خانه خارج می‌شوید، این کافه پمپ بنزینی هم خودرو و هم خودتان را سیر می‌کند.

برای نهار هم می‌توانید از میان ساندویچ‌های مختلف این کافه مانند ساندویچ باگت مرغ با سس پستو، ساندویچ ژامبون، ساندویچ‌های تازه روزانه و … همراه با سالاد و نوشیدنی های طبیعی انتخاب کنید.

نوشیدنی‌های گرم این کافه هم شامل انواع قهوه و دمنوش است که کیفیت خوبی دارند. اگر اهل تجربه کافه های جدید هستید، کافه مغازه بنیه در انتظار شماست. راستی شما می‌توانید خودروی خود را بعد از زدن بنزین در محوطه پمپ بنزین یا بیرون از این محوطه پارک کنید و در فضای داخل این کافه اندکی استراحت کنید و از سفارشتان لذت ببرید.

برای اطلاع از آدرس و منو کافه مغازه بنیه اینجا کلیک کنید

[et_bloom_inline optin_id=optin_4]

درباره مریم عسگری

برای من به عنوان یک روزنامه‌نگار که پانزده سال است در حوزه‌های آی‌تی و تکنولوژي، مسکن، خودرو و بانکداری الکترونیک فعال هستم، نوشتن درباره خوردنی و نوشیدنی‌ها لذتی صد چندان دارد. دلیل هم کاملا مشخص است. من یک روزنامه نگار شکمو هستم. بزرگترین لذت زندگیم آشپزی و خلق غذا و مزه‌های جدید، کشف رستوران‌، کافی شاپ و قنادی‌های مختلف و امتحان کردن هر نوع غذای جدید است. پس سعی می‌کنم اینجا تجربه‌هامو با شما از راه همکاری با فیدیلو در میان بذارم.