خانه / پیشنهاد سردبیر / معرفی ذغالی برگر پارک (شفق) | اولین ذغالی برگر تهران

معرفی ذغالی برگر پارک (شفق) | اولین ذغالی برگر تهران

ذغالی برگر پارک در سال ۱۳۵۷ تاسیس شد. این فست فود خاطره‌انگیز و قدیمی با سابقه‌ای نزدیک به ۴۵ سال یکی از اولین مبتکران همبرگر ذغالی در ایران است. اگر شما هم جزو علاقمندان به انواع ساندویچ برگر هستید حتما در طول این سال‌ها گذرتان به ذغالی برگر پارک در خیابان ۲۱ یوسف آباد روبروی بوستان شفق خورده است. در این مقاله سایت فیدیلیو در مورد مشخصات رستوران و منوی ذغالی برگر پارک به عنوان برترین ذغالی برگر ایران که مدعی لقب اولین ذغالی برگر ایران هست هم اطلاعات بیشتری به شما می‌دهیم.

برگر ذغالی پارک، رستورانی به قدمت ۴۵ سال

اگر اهل خوردن برگر و چیزبرگر ذغالی باشید بعید است اسم ذغالی برگر پارک به گوشتان نخورده باشید.این رستوران فست فود به‌عنوان  مبتکر برگر ذغالی در ایران و تهران و یکی از برترین برگر ذغالی‌های ایران نامی پرآوازه دارد. این رستوران قدیمی و معروف در تهران به ذغالی برگر شفق هم معروف است ولی نام اصلی آن همان ذغالی برگر پارک است.

مبتکر اولین همبرگر ذغالی در ایران در این سال‌ها به دلیل مشتری‌مداری، کیفیت مواد اولیه و تنوع در پخت انواع برگر ذغالی نه‌تنها مشتریان ثابت خود را راضی نگه داشته بلکه هر روز مشتریان جدیدی به صف خرید برگر ذغالی و سایر ساندویچ‌های لذیذ این رستوران نوستالژیک در تهران اضافه می‌شود.

در ذغالی برگر پارک بد نیست بدانید به جای سرخ کردن همبرگر در صفحات چدنی از ذغال گداخته برای گریل کردن همبرگر استفاده می‌شود که یکی از سالم‌ترین روش‌های طبخ همبرگر به شمار می‌رود.

همبرگرهای مورد استفاده در رستوران ذغالی برگر پاک به عنوان مبتکر همبرگر ذغالی در تهران، همبرگرهای دست‌ساز از گوشت تازه گاو است که به صورت روزانه تهیه شده و با رسپی مخصوص سرآشپز به صورت همبرگر ذغالی طبخ می‌شوند.

رستوران برگر ذغالی پارک در ۲ طبقه مجزا ظرفیتی معادل ۳۰ الی ۴۰ نفر برای نشستن دارد. اما در روزهای شلوغ و پرازدحام شما می‌توانید سفارش خود را در فضای بیرون از رستوران میل کنید یا در فاصله‌ای نزدیک و دقیقا روبروی رستوران ذغالی برگر از فضای پارک شفق برای میل کردن غذای خود استفاده کنید.

منوی رستوران ذغالی برگر پارک

شما از منوی این رستوران انواع برگر ذغالی از همبرگر ذغالی گرفته تا چیزبرگر ذغالی، همبرگر با قارچ، همبرگر ذغالی دوبل، همبرگر ذغالی دوبل با قارچ، چیزبرگر ذغالی، چیز برگر با قارچ، چیز برگر ذغالی دوبل با قارچ، رویال برگر با قارچ، رویال دوبل برگر با قارچ، رویال برگر ذغالی و چوریستو برگرهای خوشمزه  به همراه ساندویچ‌های لذیذ دیگر مثل ساندویچ استیک مرغ ذغالی و ساندویچ‌های تنوری را هم می‌توانید سفارش بدهید. همچنین انواع سالاد و پیش غذا مثل سیب زمینی ساده و پنیری، سالاد فصل و سالاد کلم و انواع نوشیدنی در منوی ذغالی برگر پارک قابل سفارش است.

یک نکته جالب درباره رستوران ذغالی برگر پارک پیتزاهای آمریکایی مشهور این رستوران است. انواع پیتزا آمریکایی از پیتزا رست بیف آمریکایی گرفته تا پیتزا گوشت و قارچ آمریکایی، پیتزا مخلوط تگزاس آمریکایی، پیتزا مرغ و قارچ آمریکایی، پیتزا پپرونی آمریکایی و پیتزا سبزیجات آمریکایی با بالاترین کیفیت و تازه‌ترین مواد در منوی این رستوران موجود است.

ساعات کاری ذغالی برگر پارک

شما می‌توانید از ساعت ۱۱:۳۰ صبح تا ساعت ۲۳:۳۰ شب به صورت آنلاین، تلفنی و حضوری برای ثبت سفارش خود از رستوران مبتکر برگر ذغالی ایران اقدام کنید.

آدرس رستوران ذغالی برگر پارک

یوسف آباد، خیابان ۲۱، روبروی پارک شفق

 تلفن تماس ذغالی برگر پارک جهت سفارش تلفنی

۰۲۱۸۸۴۸۰۴۴۴

آدرس پیج اینستاگرام ذغالی برگر پارک

Zoghali_burger_park

سخن پایانی

در این مقاله رستوران ذغالی برگر پارک که به ذغالی برگر شفق هم مشهور است را به‌عنوان یکی از نوستالژیک‌ترین رستوران‌های ایران و نیز اولین و مبتکر برگر ذغالی در تهران و ایران را به شما معرفی کردیم. شما تجربه خوردن برگر ذغالی یا سایر ساندویچ‌ها، پیش غذاها و پیتزاهای این رستوران را دارید. به نظر شما خوشمزه ترین برگر در رستوران برگر ذغالی پارک کدام است؟ نظرات خود را در قسمت نظرات این مطلب با ما در میان بگذارید.

درباره mona