خانه / رستوران آگهی / کافه نمایش عاشقان موسیقی و قهوه را سیراب می‌کند

کافه نمایش عاشقان موسیقی و قهوه را سیراب می‌کند

کافه نمایش برای بسیاری از جوان‌های کافه گرد و البته علاقمند به موسیقی مکانی آشنا، دنج و دوست داشتنی است. جوانانی با میانگین سنی ۱۸ تا ۳۲ سال که نه تنها برای صرف چای و قهوه و شاید غذا، بلکه برای سیراب کردن عطش موسیقی خود و دیدن گاه و بی گاه اجراهای زنده موسیقی در سبک‌های راک به کافه نمایش می روند.

اگر شما هم از این دسته هستید، کافه رستوران نمایش مکانی است که شما را سیراب می کند؛ هم با نوشیدنی و هم با موسیقی. با مجله فیدیلیو و گزارشی از این کافه همراه باشید.

بعدی قبلی
بعدی قبلی

کافه نمایش محبوب عاشقان موسیقی

کافه نمایش در محدوده غرب تهران و در برگراه اشرفی اصفهانی واقع شده و یک کافه جمع و جور و کوچک است که البته مشتریان پر و پا قرص خود را دارد. طراحی این کافه به سبک هارد راک کافه است.

این طراحی را در رنگ آمیزی و نحوه چینش میزها و حتی تابلوهای دیواری و گیتارالکترونیک‌ها و درامز‌های آویزان روی دیوار می‌توان مشاهده کرد.

ظرفیت این کافه در حدود ۴۰ تا ۴۵ نفر است و با وجود فضای نه چندان بزرگ کافه، میزها با فاصله خوبی از هم قرار گرفته و می‌توان گفت حریم شخصی مشتریان کافه حفظ می شود. البته در قسمت بیرونی کافه هم تعدادی میز و صندلی قرار دارد تا افرادی که علاقمند هستند از فضای باز لذت ببرند در این قسمت بنشینند.

نکته قابل توجه در مورد این کافه وجود صفحه نمایشی است که برای نمایش مسابقات ورزشی و … مورد استفاده قرار می گیرد.

کافه نمایش
کافه نمایش
کافه نمایش
کافه نمایش
کافه رستوران نمایش
صبحانه کافه نمایش
کافه نمایش
کافه رستوران نمایش
کافه نمایش
[/tie_slideshow]

کافه نمایش روی غذا و نوشیدنی‌هایش امضا می زند

منوی کافه نمایش بسیار متنوع است و این موضوع ممکن است انتخاب را کمی سخت کند. طرفدارهای صرف صبحانه خارج از خانه هم می توانند از منوی صبحانه این کافه که تنوع خوبی دارد صبحانه خود را انتخاب و روز پرانرژی را آغاز کنند. تا ساعت ۱۲ ظهر می‌توان از میان منوی صبحانه انتخاب کرد و از ساعت ۱۲ ظهر به بعد از تمامی آیتم‌های منو می‌توان سفارش داد بجز منو صبحانه.

در منوی این کافه رستوران انواع نوشیدنی گرم و سرد شامل چای، قهوه، دمنوش، آبمیوه طبیعی، عرقیات سنتی، کوکتل، فراپه و … در کنار انواع کیک و پای و البته بستنی سرو می شود.

اگر علاقمند به صرف غذا در کافه رستوران هستید هم می توانید از میان اسپاگتی و پاستا، برگز، پیتزا، چیپس و پنیر، لازانیا و … غذای مورد نظر را انتخاب کنید. البته ناگفته نماند که برگرها و سالادهای این کافه هم طرفدارهای بسیاری دارد.

نکته قابل توجه این است که کافه نمایش یک امضای مخصوص روی غذاهایش دارد و آن تزئین خاص و زیبای غذا، نوشیدنی و حتی صبحانه است. اگر گذرتان به محدوده اشرفی اصفهانی افتاد حتما به کافه نمایش سر بزنید.

برای اطلاع از آدرس و منو کافه رستوران نمایش اینجا کلیک کنید

[et_bloom_inline optin_id=optin_4]