خانه / رستوران آگهی / طعم جادویی غذای ترکی را در آپستروف تجربه کنید

طعم جادویی غذای ترکی را در آپستروف تجربه کنید

رستوران آپستروف که حدود هشت ماه است در شهرک غرب تهران افتتاح شده، بهترین اسکندر کباب و البته دونر کباب و به شکل کلی غذاهای ترکیه‌ای را در یک محیط زیبا، دلباز و البته دنج ارائه می‌دهد.

اگر روی کیفیت کباب‌های ترکیه‌ای حساس هستید و هیچ کدام از رستوران‌های ترک تاکنون شما را راضی نکرده است، آپستروف را امتحان کنید. احتمال می‌دهیم که نظر شما را جلب کند. برای آشنایی بیشتر شما با این رستوران تیم مجله فیدیلیو در گزارش به معرفی رستوران آپستروف پرداخته است. پس با ما همراه شوید تا با پیش زمینه قبلی به آپستروف مراجعه کنید.

بعدی قبلی

رستوران آپستروف

رستوران آپستروف

رستوران آپستروف

بعدی قبلی

استانبول در قلب تهران

طراحی و دکوراسیون آپستروف مدرن و کلاسیک است و هنر دست طراح ترکیه‌ای Sami Savatli است. تمام تجهیزات دکوراتیو و ظرف و ظروف از کشور ترکیه وارد شده و همین موضوع به اصالت ترکیه‌ای رستوران کمک کرده است. فضای رستوران هم دو بخش مجزا را شامل می شود که توسط یک سقف متحرک پوشانده شده است.

قسمت پشتی رستوران هم محیطی زیبا و دنج است که بیشتر برای میهمانی‌های خصوصی مانند تولد و … مناسب است. این رستوران ظرفیت یکصد نفر را دارد و در آن امکان برگزاری میهمانی‌های خانوادگی، تولد، شام و نهارهای دوستانه در تعداد زیاد و البته مناسبت‌های دونفره مهیا است.

این رستوران هر روز ۱۲:۳۰ دقیقه تا ۲۳:۳۰ میزبان شماست. در روزهای آخر هفته هم ساعت کاری رستوران تا ۲۴ ادامه دارد.

بعدی قبلی
رستوران آپستروف
رستوران آپستروف
رستوران آپستروف
رستوران آپستروف
رستوران آپستروف
رستوران آپستروف
بعدی قبلی

طعم اسکندر کباب و دونر ترک در رستوران آپستروف

استانبول غذاهای محبوب و پرطرفدار زیادی دارد، از قهوه، نان‌های معروف و باقلواهای خوش طعم این کشور که بگذریم، کباب‌های ترک طرفدارهای بسیاری دارد. اما حقیقت اینجاست که آشپزهای ترک در تهیه کباب و به صورت کلی غذا و حتی دسر از ادویه و افزودنی‌هایی استفاده می‌کنند که به نوعی امضای این کشور پای غذاهایش است. رستوران آپستروف هم به دلیل وجود سرآشپز ترکیه‌ای بهترین نوع کباب، دسر و… را سرو می‌کند.

در این رستوران کباب دنر و اسکندر کباب با گوشت تازه و روز و بالاترین کیفیت ارائه می‌شود و اگر تمایل داشته باشید می‌توانید در کنار این کباب‌های خوش طعم برنج مخصوص ترکیه‌ای هم سفارش دهید.

توصیه می‌کنیم قبل از غذای اصلی، از منوی پیش غذا هم انتخاب کنید. سوپ‌های مخصوص ترک مانند دال عدس و سایر پیش غذاها مانند پاتلیجان ازمه، سسلو پاتلیجان و… انتخاب‌های خوبی می‌توانند باشند.

پس از صرف غذا هم می‌توانید از لیست دسرهای آپستروف کامتان را با باقلوا و کنافه همراه با چای و یا قهوه شیرین کنید. به عنوان نوشیدنی هم دوغ ترکیه‌ای که با دستور خاصی تهیه می‌شود پیشنهاد می‌شود. این رستوران به مشتریان خود در ازای صرف شام چای رایگان می‌دهد.

نکته قابل توجه در مورد این رستوران استفاده از مواد غذایی ترکیه‌ای است و تمام مواد غذایی از ادویه و چاشنی‌ها تا دسر و مواد مورد استفاده برای تهیه پیش غذا و… به غیر از گوشت که به صورت روزانه تهیه می‌شود از ترکیه وارد می‌شود. توصیه می‌کنیم اگر به غذاهای ترکیه‌ای علاقمندید سری به رستوران آپستروف بزنید.

برای اطلاع از منو، آدرس و نظرات درباره این رستوران اینجا را کلیک کنید

یک نظر

  1. باسلام و احترام
    کلمه ی استانبول به اشتباه استامبول تایپ شده است
    لطفا اصلاح بفرمایید