خانه / رستوران آگهی / خانه کباب پاتوقی برای کباب و برگر دوستان

خانه کباب پاتوقی برای کباب و برگر دوستان

برای ساکنان محله سهروردی، خانه کباب نام آشنایی است که از سال‌های قبل از انقلاب با ارایه کباب لقمه‌های لذیذ مشتریان خود را غافلگیر می‌کرد. در سال‌های اخیر به مرور زمان با توجه به تغییر سلیقه‌ای که در عادات بسیاری از ما رخ داده، خانه کباب، ارایه ساندویچ‌های لذیذ را جایگزین سبک قبلی کرده که این موضوع با استقبال مشتریان مواجه شده است. خانه کباب یکی از بهترین گزینه‌ها برای افرادی است که به دنبال میل کردن ساندویچ در محل کار و یا در منزل هستند. با مجله فیدیلیو همراه باشید تا بیشتر در مورد خانه کباب بدانید.

30 سال سابقه

خانه کبابآقای مکری در مورد خانه کباب می‌گوید: از سال 64  فعالیت خود را شرع کردیم. خوشبختانه با توجه به این که در تمام این سال‌ها، حفظ کیفیت را سرلوحه کار خود قرار دادیم رضایت مشتریان در سالیان اخیر حاصل شده است. خانه کباب در تمامی ‌این سال‌ها فقط با همین شعبه فعالیت می‌کند اما بعضی‌ها با این نام شعباتی را افتتاح کرده‌اند که به هیچ وجه ارتباطی با ما ندارند.

نیم نگاهی به منوی خانه کباب

در این رستوران ساندویچ‌های رست بیف، استیک، استیک با پنیر، کباب چوبی، جوجه کباب تندوری، فیله مرغ، انواع برگر، سوسیس کوکتل دودی، ژامبون مرغ و گوشت، سالاد پاستا و سالاد سیب زمینی ارایه می‌شود. مکری در مورد ساندویچ‌ها می‌گوید: یکی از نکات مهمی‌ که ما همیشه در تهیه ساندویچ‌ها رعایت کردیم این است که به اندازه کافی گوشت در آن‌ها استفاده کنیم تا مشتری یک ساندویچ واقعی را میل کند.

رست بیف‌های خانه کباب از پرطرفدارترین و لذیذترین ساندویچ‌های این فست فود است. در کنار منوی ساندویچ‌ها، سالاد پاستا هم قرار دارد که متشکل از پاستا، کالباس، سس سفید و سیب زمینی است.

ساعات کاری

این رستوران برای آندسته از افرادی که امکان دریافت حضوری غذا را ندارند به وسیله پیک موتوری غذا‌ها را به محل مورد نظر می‌رساند اما هزینه جداگانه با توجه به مسافت دریافت می‌شود.

ساعات کاری هم در روزهای عادی از ساعت 12 تا 15 است. در نیم سال اول هر سال از ساعت 19 تا 23 و در نیم سال دوم از ساعت 18 تا 22 پذیرای مراجعان است. ضمن این که در روز‌های تعطیل فقط برای شام سرویس ارایه می‌کند. نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به خانه کباب ایستگاه مصلی است.

برای دیدن لیست منو و آدرس خانه کباب اینجا کلیک کنید

 

درباره محمد وحیدپور

مدت هاست رستوران گردی یکی از علایق اصلیم محسوب میشه و فیدیلیو یکی از مهم ترین گزینه هام توی انتخاب رستوران ها بوده. به نظرم توی شرایطی که تهران پر از رستوران های جور و واجوره وجود سایتی که بتونه با جزییات رستوران ها و کافه ها رو معرفی کنه کاملا ضروری و مفیده.