خانه / تخفیف های فیدیلو کلاب / از استیک تا باقالی پلو در رستوران سیمرغ 2 با تخفیف نوروزی فیدیلیو کلاب

از استیک تا باقالی پلو در رستوران سیمرغ 2 با تخفیف نوروزی فیدیلیو کلاب

دوستان عزیز فیدیلیو کلاب، در پروموشن ویژه عید نوروز با همکاری مجموعه‌ای از رستوران‌ها تخفیف های ۲۰ تا ۳۰ درصدی برایتان در نظر گرفته‌ایم تا تعطیلات خوشمزه‌ای را با عزیزانتان داشته باشید. این پروموشن‌ها از یکم تا چهاردهم فروردین برقرار است و به ازای هر ۲ هزار تومان خرید ۳ امتیاز به امتیازات کلاب شما اضافه می‌شود.

تخفیف 25 درصدی در سیمرغ 2

سیمرغ 2

رستوران سیمرغ 2 یکی از قدیمی‌ترین رستوران‌های محله پاسداران است. رستورانی که منو بسیار جالب از انواع غذاهای ایرانی، فرنگی مثل پاستا و لازانیا و استیک، دریایی و انواع پیش غذا را دارد. این منو در ابتدا ممکن است باعث تعجب شود. مثلا با خودتان بگویید کباب برگ با استیک ماهی سالمون چه هماهنگی دارد همینطور باقالی پلو با ماهیچه و پاستا آلفردو.

اما این تنوع منو در کنار فضای خانوادگی ای که دارد باعث می شود تا بتوانید با همه اعضای خانواده به این رستوران بروید و هر سلیقه‌ای را راضی نگه دارید.

جالب است بدانید در کنار کباب ها و جوجه کباب های این رستوران، استیک آن هم بسیار معروف است. تقریبا همه مشتریانی که در اینجا استیک خورده‌اند از کیفیت آن بسیار راضی بودند و  با رستوران‌های ایتالیایی و فرانسوی دیگر مقایسه کرده‌اند.

سیمرغ 2 در پروموشن نوروزی  25 تخفیف برای اعضای فیدیلیو کلاب در نظر گرفته تا در این ایام تعطیل یک مهمانی خانوادگی به صرف کباب داشته باشند. تا تعطیلات تمام نشده این فرصت را از دست ندهید.

اطلاعات و آدرس سیمرغ 2 را در اینجا بخوانید

درباره آوا فوشریان

من علاقه زیادی به کافه و رستوران دارم. نه صرفا بخاطر غذا و خوراکی. بلکه به دلیل دور هم بودن و اتفاق های خوبی که تو اینجور جاها برام میفته. انرژی زیادی هم برای تجربه طعم ها و مکان های جدید دارم. همه این ها در کنار عشق به نویسندگی باعث شده تا عضو تیم فیدیلیو بشم.