خانه / دسته‌بندی نشده / رستوران آوا پلاس لذت یک پیتزای ایتالیایی در پیاده‌روهای نیاوران

رستوران آوا پلاس لذت یک پیتزای ایتالیایی در پیاده‌روهای نیاوران

قطعا یک پیتزای خوب و خوشمزه و ایتالیایی می‌تواند کاری کند همه مشکلات فراموش و همه خستیگی های آدم از تن به در شود. در این گزارش آگهی از مجله فیدیلیو سری زدیم به کافه رستوران آوا پلاس در محدوده نیاوران که پیتزاهای ایتالیایی‌اش پر طرفدار و خوشمزه است. یک کافه رستوران ایتالیایی با اسپرسوهای حرفه‌ای و غذاهای سالم و خوشمزه. اگر دوست دارید بیشتر با این کافه رستوران آشنا شوید با ما در مجله فیدیلیو همراه باشید.

آوا پلاس لذت در پیاده روی نیاوران

کافه رستوران ایتالیایی آواپلاس که به تازگی در محله نیاوران راه اندازی شده یکی از معدود کافه رستوران های این محدوده است که در کنار سالنی جذاب و دیدنی، بخشی از میز و صندلی‌های آن به سبک کافه رستوران‌های فرانسه در فضای باز (پیاده روی زیبایی نیاوران) قرار دارد. فضایی جذاب و متفاوت که در فصل سرما گرما تاب دارد و در فصل گرما مه پاش دارد.

آوا پلاس فضای داخلی دلچسب و گرمی هم دارد. ترکیبی زیبا از چوب و فلز و نقاشی‌ای سنتی مدرن که در آن می‌توان المان‌های از تهران قدیم و جدید را مشاهده کرد. اینجا از حوالی ۹ و ۱۰ صبح تا ۱۰ شب یکسره باز است. کافه رستورانی با پنجره‌های بزرگ رو به خیابان که در آخر هفته‌ها منوی کامل صبحانه و موسیقی زنده هم دارد. در گوشه سمت راست فضای داخلی یا سالن اصلی آوا پلاس می‌توان بار را مشاهده کرد. باری که انواع نوشیدنی سرد و گرم را سرو می‌کند و صدای ماشین اسپرسو سازش حس و حال زنده و در جریان بودن را در فضای داخلی آن پخش می‌کند.

پیتزا قهوه برگر

راه اندازه و طراح منوی آوا پلاس کسی نیست جز جناب آقای رنجبر سرآشپز معروف و پرکار این روزهای پایتخت. سبک این رستوران ایتالیایی است و پیتزاهای تنوری و خوشمزه اینجا از محبوب‌ترین آیتم‌های منوی آن است. کیفیت و تازگی محصولات مورد استفاده در آوا پلاس حرف اول را می‌زند. اینجا خبری از سوسیس کالباس و گوشت فرآوری شده نیست، تازگی مواد اولیه را از تمام آیتم‌های منوی این رستوران می‌توان مزه کرد. پیتزا مخصوص آوا و پیتزا استیک پستو را دیگر اکثر پیتزا خوران این محدوده به خوبی می‌شناسند. پیتزاهایی با خمیر ایتالیایی، تقریبا ترد و نازک، و با مزه‌های بینظیر که همچون یک ماده شادی آور لبخند و حس رضایت را به صورت هر کسی که تکه‌ای از آن را میل می‌کند می‌آورد.

اگر اهل همبرگر هستید و همبرگر رستوران‌های زیادی را تجربه کردید به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما طعم برگرهای لذیذ و متفاوت آوا پلاس را بچشید. برگرهایی که از گوشت تازه و با بهترین مواد اولیه تهیه شده و در سالم‌ترین و خوشمزه‌ترین حالت ممکن سرو می‌شود. سالاد، پاستا پنه و استراگانوف‌های آوا پلاس برای شما دوستانی در نظر گرفته شده است دوست دارید برای تنوع به جای پیتزا و برگر غذای لذیذ و خوشمزه دیگری را انتخاب کنید.

 

اینجا از صبح و با چندین مدل قهوه ایتالیایی حرفه‌ای و چای و دمنوش به همه میهمانان سرویس می‌دهد، که این نوشیدنی‌ها در آخر هفته با چند مدل صبحانه جذاب و خوشمزه همراه هستند. نوشیدنی‌های سرد و گرم در کنار دمنوش‌های بینظیر آوا پلاس بهترین انتخاب‌ها در کنار منوی غذایی اینجا هستند.

لذت به سبک ایتالیایی در نیاوران

کافه رستوران آوا پلاس با فضای باز و سالن متفاوت در کنار غذایی اصیل، خوشمزه و جذاب ایتالیایی و البته استفاده از تازه‌ترین و سالم‌ترین مواد اولیه ممکن به یک انتخاب خوشمزه در محدوده شمال تهران و به یک کشف جذاب برای شما اهل دلان رستوران گرد تبدیل شده است. پس اگر تا پایان سال به کافه رستوران آوا پلاس بروید و با اپلیکیشن فیدیلیو در آن چک این (اعلام حضور) کنید و یا به مدیریت بگوئید که از طرف فیدیلیو به آنجا رفته‌اید یک نوشیدنی جذاب میهمان آوا پلاس خواهید بود.

برای مشاهده منو، آدرس و نظرات آوا پلاس اینجا را کلیک یا لمس کنید

درباره مهتاب برازنده