خانه / دسته‌بندی نشده / پپسی تابستانی با طعم دارچین
پپسی دارچینی

پپسی تابستانی با طعم دارچین

به نظر می‌رسد پپسی می‌خواست با محصول پپسی دارچینی حسابی طرفدارانش را غافل‌گیر کند ولی با وجود تبلیغات وسیعی که در تلویزیون و رسانه‌های اجتماعی دیگر برای جلب توجه مشتریان کرده بود آن‌ها زیاد از این محصول استقبال نکردند.

پپسی در آخرین محصول تولیدی خود نوشابه جدیدی را این بار با طعم دارچین برای مدتی کوتاه روانه بازار کرد که گویا زیاد از آن استقبال نشد. این نوشیدنی جدید با طعم طبیعی دارچین یک نوشیدنی خنک است که وقتی وارد معده می‌شود برای چند ثانیه با آتش خود شکمتان را قلقلک می‌دهد. گویا پپسی با تولید این محصول آن هم درست یک ماه پس از تبلیغ کندال جنر که جنجال زیادی به پا کرده بود درصدد بود محبوبیت سابق خود را نزد مردم باز پس بگیرد که متاسفانه موفق نشد.

کمپانی پپسی برای تبلیغ پپسی دارچینی شعار تا داغ است بخورید را منتشر کرده و گفته از لحظات داغ تابستانی خود با پپسی آتشین لذت ببرید.

قرار بود این نوشیدنی آتشین که از ۲۲ می‌ برابر با اول خرداد روانه بازار شد به مدت حداکثر هشت هفته در سراسر آمریکا به فروش برسد اما  هنوز در فروشگاه‌های اینترنتی معروفی چون آمازون و وال مارت در حال فروش است. فروشگاه آمازون آن را یک پک یخچالی ۱۲ عددی توصیف کرده که می‌توانید در منزل، محل کار، مهمانی و یا در راه از آن لذت ببرید.

گفته شده هر قوطی از این نوشیدنی جدید پپسی ۱۵۰ کالری و هر بطری آن ۲۵۰ کالری انرژی دارد.

سال گذشته پپسی برای این که بتواند در رقابت‌های جهانی پیشرو باشد تصمیم گرفت خلاقیت به خرج دهد. او با بازگرداندن پپسی کریستال در دو نوع معمولی و رژیمی‌ سعی کرد دل هر دو گروه از طرفدارانش را به دست بیاورد. اما این بار این نوشابه آتشین سرافکندگی این برند جهانی را در پی داشت تا جایی که برخی از منتقدان این نوشیدنی وایرال ویدئوهایی در مخالفت با آن در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرده و آن را به باد استهزا گرفتند.

با این وجود این نوشیدنی جدید دارچینی که به اصطلاح تاثیر توپ آتشین نامیده شد طرفداران فرعی خود را نیز داشت که بسیاری از آن‌ها از افراد مشهور و سرشناس بودند.

از طرفی در اسنپ چت نیز عده ای از طرفداران این برند مشهور به بسته بندی‌های این شرکت اشاره کرده وخاطرنشان کردند که این کمپانی  تاکنون در این زمینه تا چه حد خلاق بوده است.

به هر حال با این موج مخالفت‌های مردمی‌ که اکثریت طرفداران آن را در برگرفته است به نظر می‌رسد پپسی باید دوباره بازگشتی بر محصولات سابق خود داشته باشد مانند  کریستال پپسی که طرفداران زیادی در سراسر دنیا داشت و یا سکورا پپسی که فقط در ژاپن فروخته می‌شد و آن نیز مردم بسیاری را به خود جلب کرده بود.

درباره آوا رفیع‌ زاده

بر خلاف تصور عامه مردم مهندسان معمار فقط با آهن و خاک و آب در ارتباط نیستند. من یک معمار خانه دار هستم. در کنار وظایف کاری و به قول همه تیرآهن و سنگ و ستون، عاشق آشپزی و مسافرت و آشنایی با غذاها و فرهنگ و رسوم مختلف دیگر کشورها هستم و دوست دارم این تجربه های قشنگ رو با همه قسمت کنم. امیدوارم شما هم مثل من لذت ببرید.