خانه / دسته‌بندی نشده / رونمایی استار باکس از دمنوش چای جدید
دمنوش چای

رونمایی استار باکس از دمنوش چای جدید

مدت زیادی از معرفی دمنوش‌های اخیر استارباکس نمی‌گذرد که این برند معروف با رونمایی از دمنوش چای جدیدتری بازار آن‌ها را کساد کرد. این نوشیدنی جدید که به تازگی به منوی جاودانگی این رستوران اضافه شده ترکیبی از چای سیاه، آناناس، مخلوط گیاهی و شیر نارگیل است.

Three guesses what the new creamy, fruity #PiñaColadaTeaInfusion tastes like. #RhymesWithFineTapple

A post shared by Starbucks Coffee ☕ (@starbucks) on

یک فنجان ۳۴۰گرمی از این دمنوش چای جدید ۶۰ کالری انرژی دارد و قیمت آن حدود ۳٫۳۰ دلار است

استار باکس هم چنین قهوه لاته کاسکارا خود را که امسال به بازار وارد کرده بود دوباره به لیست خود اضافه کرده است. قهوه لاته کاسکارای استارباکس که اوایل امسال برای مدتی محدود عرضه می شد ترکیبی از شیر نارگیل و قهوه لاته کاسکارای سرد است.

با وجود این که فروشگاه های مختلف نوشیدنی هر نوع شیرینی را برای به دست آوردن رضایت مشتری به آن ها ارائه می دهند، استارباکس به مشتریان خود پیشنهاد می کند که دمنوش های این برند را از راه های مختلف امتحان کنند تا سلیقه طرفدارانش را بسنجد.

استارباکس به طرفداران خود پیشنهاد کرده که این دمنوش جدید را بدون شکر مصرف کنند تا طعم میوه های تازه را بهتر حس کنند و حتی بتوانند این نوشیدنی را با دمنوش های دیگر این برند ازجمله دمنوش چای سبز و حتی لیموناد نیز مخلوط کنند.

با این توصیف دمنوش جدید استار باکس با طعم انعطاف پذیر خود از هم اکنون جای خود را بین طرفداران این برند مشهور ثبت کرده است.

درباره آوا رفیع‌ زاده

بر خلاف تصور عامه مردم مهندسان معمار فقط با آهن و خاک و آب در ارتباط نیستند. من یک معمار خانه دار هستم. در کنار وظایف کاری و به قول همه تیرآهن و سنگ و ستون، عاشق آشپزی و مسافرت و آشنایی با غذاها و فرهنگ و رسوم مختلف دیگر کشورها هستم و دوست دارم این تجربه های قشنگ رو با همه قسمت کنم. امیدوارم شما هم مثل من لذت ببرید.