خانه / دسته‌بندی نشده / بلوند جدید استارباکس
اسپرسوی استارباکس

بلوند جدید استارباکس

اسپرسوی استارباکس با رنگ و تیپ جدید به بازار آمده است. استارباکس با انواع و اقسام محصولات مختلف خود از جمله انواع قهوه، چای و اسپرسو ( البته به غیر از موارد متغیر فصلی ) همیشه با تعدد پیشنهاداتی که به مشتریان خود ارائه می‌دهد شناخته می‌شود. البته این کمپانی مشهور در کنار آیتم‌های ثابتی از جمله انواع لاته، موکا و قهوه‌های دیگر به نیازهای مشتریان خود نیز اهمیت فراوانی می‌دهد و پافشاری خاصی در ایجاد تغییرات در آیتم‌ها بنا به نظر مشتری دارد.

اما این بار فروشگاه‌های زنجیره ای استارباکس با ارائه اسپرسوی بلوند در کلیه شعبات این برند در آمریکا طرفداران خود را غافل گیر کرده اند. البته شایان ذکر است این بلوند جدید برای اولین بار پس از ۴۰ سال از ارائه اولین قهوه تلخ سیگنیچر ( Signatur ) به منوی این فروشگاه‌های زنجیره ای وارد شده است. اسپرسوی تلخ Signature که امضای این برند مشهور به شمار می‌رود برای سال‌های متمادی تنها نوع قهوه استفاده شده در منوی برند مشهور استارباکس به شمار می‌رفت. اما این بار استارباکس تغییرات بنیادی در منوی خود به وجود آورده و با ارائه اسپرسوی دوم خود در کلکسیون اسپرسوی بلوند جدید رقیبی جدی برای سیگنیچر به وجود آورده است.

با این رونمایی مشتریان این برند مشهور هم اکنون می‌توانند در هر یک از شعبه‌های استارباکس  از بین دو کلکسیون اسپرسوی تلخ و بلوند شیرین یکی را انتخاب کنند. در ادامه این مطلب در بخش سوشیال بار از مجله فیدیلیو همراه ما باشید تا با اسپرسوی استارباکس بیشتر آشنا شوید.

اسپرسوی استارباکس با طعم ملایم و شیرین

استارباکس به منظور ارج نهادن به قهوه‌های بلوند خود که از سال ۲۰۱۲ در منو وجود دارند اسپرسوهای بلوند را با طعمی سبک تر و رنگ روشن تر درست کرده است. به گفته یکی از سخنگویان استارباکس، این کمپانی پس از موفقیت قهوه‌های قبلی سعی کرده است در برخی قوانین تهیه اسپرسو انعطاف بیشتری از خود نشان بدهد. دانه های قهوه در این طعم جدید ترکیبی از دانه‌های کشت شده در نواحی مختلف هستند که با طعم پایه قهوه آمریکایی و یا مرکبات تهیه می‌شوند.

در پستی که به تازگی در صفحه اینستاگرام رسمی ‌برند مشهور استارباکس به انتشار رسیده است مژده اضافه شدن اسپرسوهای بلوند استارباکس به منوی این فروشگاه‌های زنجیره ای به هواداران استارباکس داده شده است. البته بد نیست بدانید اسپرسوی بلوند نیز مانند قهوه بلوند یکی از محصولات دائمی ‌و غیر محدود این شرکت خواهد بود که در هر دو نوع سرد و گرم به طرفداران این برند خوشمزه ارائه می‌شود. در این پست نوشته شده :

طعم ملایم و خوشمزه این جاست. معرفی می‌کنم قهوه اسپرسوی بلوند استارباکس. این اسپرسو به طرز زیرکانه ای شیرین و به شکل تعجب برانگیزی خوشمزه است.

در پست دیگری نیز در این باره نوشته شده :

اسپرسوی بلوند هر نوع نوشیدنی را خوشمزه می‌کند.

استارباکس که پیشتر اسپرسوی تلخ خود را با القابی از جمله قوی و غنی می‌خواند اکنون طعم جدید خود را نشانی از مرکبات شیرین با یک پایه خوشمزه و روشن خوانده است. گویا این طعم بلوند جدید خوشمزه تر از طعم کلاسیک و تلخ سابق است. اما به هر حال قضاوتش با شما.

درباره آوا رفیع‌ زاده

بر خلاف تصور عامه مردم مهندسان معمار فقط با آهن و خاک و آب در ارتباط نیستند. من یک معمار خانه دار هستم. در کنار وظایف کاری و به قول همه تیرآهن و سنگ و ستون، عاشق آشپزی و مسافرت و آشنایی با غذاها و فرهنگ و رسوم مختلف دیگر کشورها هستم و دوست دارم این تجربه های قشنگ رو با همه قسمت کنم. امیدوارم شما هم مثل من لذت ببرید.