خانه / تاپ / رستوران گرپ آرامش در میان هیاهوی شهر

رستوران گرپ آرامش در میان هیاهوی شهر

این بار به سراغ رستوران گرپ رفتیم تا گزارش بگیریم. رستوران گرپ دقیقا بین خیابان بهشتی و مطهری در خیابان ولیعصر، نبش کوچه‌ی شجاعی قرار گرفته، درست در میان یکی از شلوغ‌ترین خیابان‌های تهران که مراکز کاری، تجاری و اداری زیادی در آن واقع است.
در این میان وقتی که به رستوران گرپ می‌رسید با پاگرد کوتاهی که منتهی به پله‌های پیچ و تاب خورده است روبرو می‌شوید.
همین جا صدای موسیقی به شما می‌گوید وارد فضایی آرام شده‌اید. از پله‌ها که بالا می‌رویم به سالنی بزرگ می‌رسیم که به رغم بزرگ بودن آن، فضایی دنج است.
دیوارها و کف سالن رنگ غالب سفید را القا می‌کنند که با پنجره‌های بزرگ رو به درخت‌های خیابان ولیعصر، تبدیل به فضایی به غایت دلباز شده است.

بلافاصه چشم‌مان به فضایی دنج‌تر که فضای باز است، برخورد. فضایی شبیه به حیاط خلوت که در آن نیز میز و صندلی‌هایی با چوب سفید چیده شده‌اند.
همه چیز در سالن و حیاط کوچک گرپ حاکی از آن است که طراح و یا صاحبان رستوران گرپ سعی داشته‌اند فضایی آرام و به دور از شلوغی و در عین حال زیبا برای مشتریان بسازند، که در این زمینه کاملا موفق عمل کرده‌اند.
موسیقی آرام، دکور با رنگ‌های روشن و نور مناسب، همگی گزینه‌هایی هستند که هر مشتری خاص را جذب خود می‌کنند.

حال به قسمت داستان رستوران گرپ می‌پردازیم. رستوران گرپ دقیقا در تاریخ ۵ شهریور ۱۳۹۸ افتتاح شده است. این رستوران با هدف حرفه‌ای بودن در ارائه‌ی غذاهای متنوع سعی داشته بیش از هر چیز رستورانی باشد که مشتریانش او را به واسطه‌ی غذاهای با کیفیت می‌شناسند.
موسسین رستوران گرپ به گفته‌ی خودشان به هیچ عنوان قصد ایجاد فضای تفریحی نداشته‌اند بلکه آن‌ها در نظر داشته اند فضایی دلچسب با بهترین متریال را بسازند که در آن بهترین غذاها سرو می‌شود.

منوی هیجان‌انگیز در کنار آرامش!

رستوران گرپ دارای منویی جالب و هیجان‌انگیز است. هیجان انگیز به این دلیل که شبیه منوی اغلب رستوران‌ها نیست.
منوی رستوران گرپ دارای چند قسمت است که عبارتند از: منوی محلی که شامل غذاهایی مانند قیمه نثار، گمج ماهیچه با پلو، ناردون و … ، منوی دریایی شامل میگو‌پلو، ماهی سرخو، قلیه میگو، اسپاگتی دریایی و …، منوی کباب ها و منوی فرنگی است.
از غذاهای پرطرفداری که زود تمام می‌شود می توان به کباب درباری، دیس چلو گردن، گمج ، قیمه نثار و اسپاگتی دریایی اشاره کرد.

می‌توان گفت که شما اهل هر نوع غذایی باشید و هر چقدر هم سلیقه‌ی پیچیده‌ای داشته باشید در این رستوران گرسنه که نمی‌مانید هیچ بلکه راضی از در آن بیرون می‌آیید.
به گفته‌ی موسسین گرپ آن‌ها قصد دارند تا شریک زندگی مردم در هر وعده‌ی غذایی از صبحانه تا شام باشند.
شاید به همین علت است که رستوران گرپ به نسبت رستوران‌های هم سطح خود دارای قیمت‌های مناسبی است که در کل متوسط به حساب می‌آیند.

نکته‌ی جالب و هیجان‌انگیز دیگر، کافه‌ای است که پیشخوان آن در وسط سالن قرار دارد.
کافه‌ای که با منوی ساده و البته تکمیل خود می‌تواند پاسخگوی نیاز مشتریان در میانه روز و عصرها باشد.

مژده‌ی خوشمزه‌ی گرپ!

مژده‌ای که مدیریت رستوران گرپ به ما دادند این بود که گرپ درست از اولین روز ماه آذر سال جاری، بوفه‌ی صبحانه‌ای مفصل و هیجان‌انگیز خواهد داشت که در ماه اول با ۵۰ درصد تخفیف می‌توانید از این صبحانه استفاده نمایید.

 

برای مشاهده منو، آدرس و نظرات درباره‌ی رستوران گرپ بر روی نام رستوران کلیک کنید

درباره sadaf peykami