خانه / 10کاری که خوب است انجام دهیم / ۱۰ پیشنهاد برگری لذیذ و جذاب به مناسبت روز جهانی برگر

۱۰ پیشنهاد برگری لذیذ و جذاب به مناسبت روز جهانی برگر

همبرگر یا بطور عامیانه برگر ممکن است نیاز به پنیر و سیب زمینی اضافه داشته باشد اما قطعا نیازی به تعریف و توضیح اضافه ندارد. ولی شاید خیلی از ما عشاق همبرگر ندانیم که ۲۸ ماه مِی میلادی یا ۷ خرداد ماه خودمان مصادف است با روز جهانی همبرگر این غذای جذاب و خوشمزه که اتفاقا پرفروش‌ترین غذا در کل تاریخ هم است. به مناسبت روز جهانی همبرگر می‌خواهیم کمی شما را با این گوشت گرد مزه‌دار شده و دنیای جذاب آن بیشتر آشنا کنیم و ۱۰ تا از بهترین همبرگر فروشی‌های تهران به انتخاب مجله فیدیلیو را به شما معرفی کنیم که ۱۰ پیشنهاد هیجان انگیز برای این ایام بخصوص به شما همراهان مجله فیدیلیو  ارائه می دهند.

از همبرگر ذغالی تا همبرگر اسموکی

فی الواقع این همبرگر یک غذایی بوده است که گذشته ها در شهر هامبورگ آلمان طرفدار زیادی داشته است. دست تقدیر این غذا را به آمریکا می کشاند و از قرن ۱۸ میلادی کم کم این گوشت گرد طرفدارهای بیشتر و بیشتر پیدا می‌کند تا به امروز که همبرگر پر طرفدارترین غذای آمریکایی است و هر شهروند آمریکا بطور میانگین هفته ای ۳٫۵ عدد همبرگر میل می کند. این غذا در آمریکا و بعد از آن در کل دنیا بقدری محبوبیت پیدا کرد که بزرگترین فست فود در کل دنیا همبرگر فروشی مک دونالد است. اما به نظر ما در مجله فیدیلیو فارق از اینکه همبرگر خانگی باشد یا رستورانی، همبرگر ذغالی باشد یا سرخ شود، با پنیر ضافی سرو شود یا پیاز کاراملی داشته باشد، یک وعده غذای لذیذ و خوشمزه و جذاب است که از هر سمتی آن را میل یک طعم و مزه می‌دهد.

همبرگر با دیپ چیز و سیب زمینی اضافه

همبرگر خوری برای خود آداب دارد و هیچ همبرگری را نباید بدون سیب زمینی سرخ کرده میل کرد یا شاید بهتر باشد به این نحو بگوییم که لذت همبرگر با سیب زمینی ۲ چندان نه بلکه ۳ چندان می‌شود. البته ماه می میلادی بطور کلی ماه همبرگر است و روز ۲۸ ماه می روز این غذای دوست داشتنی. پس چه بهتر که در این روز و ماه فرخنده خودتان را یک همبرگر لذیذ و ذغالی و جذاب میهمان کنید و این پیشنهاد جذاب را با دوستان خودتان هم به اشتراک بگذارید. اگر هم در جستجوی یافتن بهترین همبرگر فروشی های تهران هستید فیدیلیو ۱۰همبرگری خوب تهران را در غالب ۱۰ پیشنهاد جذاب به شما معرفی می کند.

۱- برگر ۱۳۵۸

برگر ۱۳۵۸ یکی از قدیمی ترین برگر فروشی های فعال در تهران است که همیشه منو و برگرهایش را به روز و خوشمزه نگه داشته است. به مناسبت روز جهانی برگر این برگر فروشی محبوب در ازای هر اعلام حضور یا check-in با اپلیکشن فیدیلیو یا وب سایت فیدیلیو یا سفارش بالای ۵۰ هزار تومان ۱ عدد ترافل فرایز به شما هدیه می دهد.

برای مشاهده برگر ۱۳۵۸ شعبه صادقیه بر روی نام برگری کلیک کنید

برای مشاهده برگر ۱۳۵۸ شعبه قلهک بر روی نام برگری کلیک کنید

۲- فریکادل ایران

تجربه سفارش از برگر فروشی فریکادل ایران با تمام همبرگر فروشی های دیگر فرق دارد. در این رستوران این شما هستید که از میان برگرها و نان ها و تاپینگ های مختلف آنچه سلیقه تان نزدیک تر است را در یک دستگاه سفارشگیر انتخاب کرده، اسم مورد نظرتان را برای آن برگر سفارش داده و در نهایت برگری که شما خالقش بودید را برایتان سرو می کند. فریکادل ایران در تمام شعبات به مناسبت روز جهانی برگر این برگر فروشی محبوب در ازای هر اعلام حضور یا check-in با اپلیکشن فیدیلیو یا وب سایت فیدیلیو  ۱۵% تخفیف روی تمام سفارش ها به شما ارائه می دهد.

۳- مزرعه برگر

اگر بدانید یک برگر فروشی در تهران است که گوشت گوساله را از دامداری خودش تهیه می کند، نان برگرش را در همان برگر فروشی تهیه می کند و چندین مدل سس جذاب و خوشمزه برای شما کنار گذاشته است چه می کنید؟ حتما باید آن را امتحان کنید، به مناسبت روز جهانی برگر این برگر فروشی محبوب در ازای هر اعلام حضور یا check-in با اپلیکشن فیدیلیو یا وب سایت فیدیلیو پیشنهاد یک مک اند چیز به ازای هر سفارش همبرگر و اعلام حضور با اپلیکیشن موبایل فیدیلیو.

برای مشاهده مزرعه برگر اندرزگو بر روی نام برگری کلیک کنید

۴- چیکی بیف

یک فست فود جدید با منوی متنوع و جذاب به سبک فست فودهای حرفه ای آمریکایی. چیکی بیف به مناسب روز جهانی همبرگر یک برگر جدید ابداع کرده به اسم سوپر برگر که لغات توانی تعریف آن را ندارند و باید آن را امتحان کنید تا متوجه منظور ما شوید. به مناسبت روز جهانی برگر این برگر فروشی محبوب در ازای هر اعلام حضور یا check-in با اپلیکشن فیدیلیو یا وب سایت فیدیلیو و یا سفارش این بیگ برگر یک بستنی سافت سرو جذاب به شما هدیه می‌دهد. مطلب کاملی در مورد رستوران چیکی بیف وجود دارد که پیشنهاد میکنیم آن را مطالعه کنید.

برای مشاهده رستوران چیکی شهرک غرب بیف بر روی نام برگری کلیک کنید

۵- اسلاید برگر

اسلایدر برگر سبک خاصی از مینی برگرها است که با تاپینگ های مختلفی سرو می شود. از گراتن بادنجان تا میکس پنیر و آناناس کبابی که می توان یکی از بهترین های آن را در اسلاید برگر امتحان کرد. مطلب کاملی در مورد برگرهای سلاید برگر این برگر فروشی قرار دارد. به مناسبت روز جهانی برگر این برگر فروشی محبوب در ازای هر اعلام حضور یا check-in با اپلیکشن فیدیلیو یا وب سایت فیدیلیو به ازای سفارش دو همبرگر می توانید یک دیپ چیز (ظرفی مملو از سس پنیر و قارچ) به رایگان داشته باشید.

برای مشاهده اسلاید برگر شعبه شهرک غرب بر روی نام برگری کلیک کنید

۶- بلک برگر

اگر در شبکه های مجازی برگرهایی با نان رنگی دیده باشید پس شما از قبل با بلک برگر آشنایی دارید. یک برگر فروشی با برگرهای و البته نان‌های رنگی جذاب. به مناسبت روز جهانی برگر این برگر فروشی محبوب در ازای هر اعلام حضور یا check-in با اپلیکشن فیدیلیو یا وب سایت فیدیلیو به ازای هر اعلام حضور با اپلیکیشن فیدیلیو رایگان برای شما یک سیب زمینی ویژه و مخصوص سرو می‌کند.

برای مشاهده بلک برگر شعبه پاسداران بر روی نام برگری کلیک کنید

۷- فایو گایز

اگر از ما بپرسید کدام برگر فروشی ایران بیشتر و متنوع ترین انواع برگر را دارد، جواب فقط یک همبرگری است، فایو گایز با ۲۵ تاپینگ مختلف که می توان از دل آن هزاران هزار برگر مختلف را سفارش داد و بسی لذت برد. به مناسبت روز جهانی برگر این برگر فروشی محبوب در ازای هر اعلام حضور یا check-in با اپلیکشن فیدیلیو یا وب سایت فیدیلیو به ازای هر چک این و سفارش یک نوشابه رایگان برای شما سرو می کند.

برای مشاهده برگر فایو گایز سعادت آباد بر روی نام برگری کلیک کنید

۸- برگر جان

اگر هم عاشق طعم و مزه همبرگر هستید و هم به شانس اعتقاد دارید برای این ایام خاص حتما سری به برگر جان بزنید. به مناسبت روز جهانی برگر این برگر فروشی محبوب در ازای هر اعلام حضور یا check-in با اپلیکشن فیدیلیو یا وب سایت فیدیلیو درصد قابل توجهی تخفیف را بعنوان هدیه آن هم با تاس انداختن برای میهمانانش در نظر گرفته است.

برای مشاهده برگر جان شهرک غرب بر روی نام برگری کلیک کنید

۹- پیله

اگر به دنبال یک برگر ذغالی جدید و جذاب می گردید که نان برگرهایش هم عطر و بوی دودی داشته باشد ما به شما پیله برگر را پیشنهاد می دهیم. به مناسبت روز جهانی برگر این برگر فروشی محبوب در ازای هر اعلام حضور یا check-in با اپلیکشن فیدیلیو یا وب سایت فیدیلیو به شما در ازای هر چک این یک سیب زمینی با سس آلفردو ارائه می دهد.

برای مشاهده برگر پیله سعادت آباد بر روی نام برگری کلیک کنید

۱۰- برگر استار

اگر اسم برگر فرانسوی به گوشتان و مزه پنیر روی آن زیر دندانتان رفته باشد حتما و حتما انتخاب شما از میان برگرهای مختلف همین برگر فرانسوی خواهد بود. استار برگر یکی از بهترین برگر فروشی ها برای امتحان کردن یک برگر فرانسوی لذیذ و خوشمزه است. به مناسبت روز جهانی برگر این برگر فروشی محبوب در ازای هر اعلام حضور یا check-in با اپلیکشن فیدیلیو یا وب سایت فیدیلیو شما می توانید یک سالاد کلم و نوشابه را میهمان استار برگر باشید.

برای مشاهده برگر استار  بر روی نام برگری کلیک کنید

درباره ایمان تیموریان

یک علاقه‌مند به غذا و آشپزی، رستوران و کافه گردی هستم که تحصیلاتم را در رشته مهندسی برق تا مقطع کارشناسی ارشد ادامه دادم ولی هیچ وقت دست از علایقم نکشیدم. همیشه دوست داشتم مکان‌های خوب و بد را به دیگران معرفی کنم تا به نحوی باعث پیشرفت و بالا رفتن سطح استانداردها در رستوران‌ها و کافه‌ها شوم . فیدیلیو بستری هست که این شرایط را برای ما فراهم کرده تا به این هدف برسیم.

۲ نظرها

  1. واقعا ممنون بابت پیشنهاد هاتون ما آشپزخانه صنعتی داریم و از این پس از این پیشنهاد ها استفاده خواهیم کرد