خانه / فیدیلیو / معرفی برگر 1358

معرفی برگر 1358

یکی از غذاهایی که همه مردم به آن علاقه دارند برگر بوده، ولی انتخاب یک همبرگری خوب در تهران کار بسیار سخت و مشکلی است. بیشتر مردم برای خوردن ساندویچ و پیتزا به هر رستورانی می‌روند ولی برگر از آن دسته غذاهایی است که نمی‌توان بدون تحقیق و بدون اطمینان آن را میل کرد.

برگری که از گوشتی تازه و خالص درست شده باشد اولین انتخاب همه مردم است. من هم از آن دسته آدم‌هایی هستم که به ترکیبات و مقدار گوشت استفاده شده در برگر حساسم و بسیار توجه می‌کنم.

من همیشه دوست داشتم اولین‌های هر چیزی را امتحان کنم، به خاطر همین تصمیم گرفتم اولین برگری ایران را پیدا کنم. بعد از گذشت چند روز یکی از دوستانم بهم گفت که بیا بریم رستوران برگر 1358 گفتم نه من هر جایی برگر نمی‌خورم، گفتم صبر کن سرچ کنم ببینم نظرات بقیه چجوریه.

وقتی سرچ کردم دیدم این رستوان ابدا کننده همبرگر در تهران است. خیلی خوشحال شدم و با سرعت به همراه دوستم یه سمت برگر 1358 راه افتادیم. اگر می‎خواهید بیشتر با اولین تولید کننده برگر در تهران آشنا شوید تا آخر این مقاله با من همراه باشید.

تجربه خوردن همبرگر 1358

برگر 1358 اولین برگر شاپ تخصصی ایران بوده که در سال 1358 در تهران تاسیس شده است. این رستوران به دلیل داشتن سابقه و کیفیت کاتری در بین مردم بسیار محبوب است. حس عجیبی داشتم، برای اولین بار می‌خواستم قدیمی‌ترین برگر ایران را تجربه کنم. خیلی دلم می‌خواست تا سفارش بدم بیشتر از آنجا بدونم بخاطر همین از یکی از کارکنان قدیمی آنجا خواستم تا درباره برگر 1358 بیشتر برایم بگوید.

او همه چیز را به من گفت که در ادامه برای شما هم توضیح می‌دهم. محیط آنجا برای من خیلی جالب بود، طبق معمول یک چیز برگر سفارش دادم و منتظر شدم تا آماده شود. وقتی چیز برگر من آوردند با خوردن اولین لقمه هوش از سرم پرید، انقدر برگری که سفارش داده بودم خوشمزه و لذیذ بود که نگران تموم شدنش بودم.

منو برگر 1358

داخل منو این رستوران جذاب هر نو همبرگری وجود دارد. به طور کلی  10 نوع همبرگر دارند که هر کدام طمع و مزه متمایزی داشته و نکته مهم این که براب درست کردن همبرگر از تخم مرغ و بیکن استفاده نمی‌کنند و همه برگر ها از گوشت خالص درست می‌شوند.

همبرگر ها هر کدام مزه خاص خودشان را دارند، مثل تند، ترش، شیرین، سیر و سبزیجات، طمع هایی مشابه طمع های لایت فرانسوی، طمع های کلاسیک آمریکایی مثل خردل، کچاپ و ترکیب این مواد.

این رستوران در صنعت همبرگر نوع آوری خاصی دارد و از نظر خودشان یکی از بهترین‌ برگری‌های تهران هستند. جالب است بدانید که برگر 1358 هیچ ادعایی برای اینکه از همه بهتر هست ندارد، ولی یکی از بهترین‌های تهران است. یکی از خوشمزه‌ترین برگرهای این همبرگری وسط شهر بیف برگر است که پیشنهاد می‌کنم حتما آن را امتحان کنید. به غیر از اینکه برگرها طعم و مزه خوب و لذیذی دارند ظاهر برگرها هم بسیار خوشمزه و جذاب به نظر می‌آید. منو این رستوران خوشمزه به شرح زیر است:

 • منوی برگر ها: همبرگر چیزبرگر قارچ برگر چیلی برگر اسموکی برگر ترافل برگر چیزی چیز برگر پپرونی برگر مِرگِز برگر کریسپی برگر
 • سس ها و دیپ ها: سس هزارجزیره سس اسموکی دیپ چیلی سس پپرونی دیپ ترافل سس مرگز سس تندوری سس پستو سس سیر سس انبه سس دیجان

باید بگم که این برگر شاپ قدیمی یک شعار معروف هم دارد: ما قدیمی هستیم اما قدیمی نمی شیم. یعنی از نظر تجربه قدیمی هستیم اما همیشه سعی می کنیم بروز باشیم.

تولید همبرگر در برگر شاپ 1358

یه چیزی که برای من خیلی جالب بود تولید صفر تا صد برگر توسط خود رستوران است. به دلیل اینکه اولین ابدا کننده برگر در ایران این رستوران بوده گوشت همبرگرها همگی توسط همین مجموعه درست می‌شود.

البته لازم به زکر است که محل تولید گوشت و مواد از محل پخت و سرو غذاها متفاوت بوده و بهداشت آنجا تحت نظر خانم مهندسی یکی از قدیمی‌ترین پرسنل این رستوران است. این رستوران روزانه گوشت و مواد اولیه را تولید می‌کنند و در اختیار شما عزیزان می‌گذارد. همینطور تمام وسایلی که برای آماده سازی بروز برگرها استفاده می‌شود اتوماتیک هستند و دست هیچ دخالتی در تولید آنها ندارد. حتی بعضی از وسایل مثل قالب به سفارش خودشان ساخته شده است. به طور کلی اطمینان این رستوران از کیفیت و کار حرفه‌ای که انجام می‌دهند می‌آید.

شعبات برگر شاپ 1358

قبل از هر چیز باید بگم مدیران و صاحبان این رستوران تا سال 1396 برگر زغالی ظفر را مدیریت می کردند، ولی چون آنجا به نام خودشان نبود 1358 را به نام خودشان ثبت کردند. به طور کلی برگر 1358 فقط یک شعبه دارد و آن هم در منطقه اباذر است.

با داشتن یک شعبه خواستند تا کیفیت غذاهایشان پایین نیاید و همیشه برگرهای لذیذی در اختیار شما عزیزان بگذارند. مدیران این این رستوران جذاب به دلیل آن که زادگاه همبرگر شهر هامبورگ در کشور آلمان بوده قصد داشتند اسم رستوران خود را هامبورگ برگر بگذارند ولی متاسفانه اجازه این کار را به آنها ندادند.

فضای داخلی رستوران برگر 1358

برای طراحی و دکور این برگر شاپ زیبا از بندری واقع در شهر هامبورگ در آلمان الهام گرفته‌اند که فضای این رستوران را بسیار جذاب کرده است. همینطور اگر به طراحی لوگو این رستوران دقت کنید می‌بینید که شهرداری هامبورگ در آن قرار گرفته، همچنین در داخل برگر شاپ هم از پرچم‌های شهر هامبورگ استفاده شده است.

طراحی داخلی این رستوران به دلیل قرار داشتن عکس‌های قدیمی مربوط به تهران و اولین زمانی که رستوران تاسیس شد بسیار خاص است. با دیدن آن عکس‌ها می‌توانید به کیفیت و تازگی غذا اعتماد کنید، چون در یک رستوران اصیل و قدیمی دارید غذا میل می‌کنید.

برخورد پرسنل برگر 1358

یکی از دلایلی که این رستوران را برای من جذاب کرد، رفتار پرسنل و خوشرویی آنها با مشتریان بود. کارکنان آنجا همه نکات بهداشتی را رعایت می‌کردند و همگی با ماسک و پیشبند به همه سرویس می‌دادند. برخورد خوب و حوصله بالای پرسنل این برگر شاپ قدیمی یکی از نقاط قوت آنجا بود. در آماده‌سازی سفارش من و دوستم هیچ مشکلی پیش نیامد و بسیار سریع غذای ما با کیفیتی بالا روی میزمان قرار گرفت.

من و دوستم وسط هفته به این رستوران رفتیم، باید بگم که واقعا این برگری محبوب است و همه مردم از پیر و جوان برای سفارش غذای خود منتظر بودند. با این که رستوران بسیار شلوغ بود پرسنل و کارکنان این فست با حوصله و رویی خندان به همه سرویس می‌دادند.

راه‌های ارتباطی با رستوران برگر 1358

یکی از مهم‌ترین نکاتی که در زمان مراجعه به رستوران و برگر شاپ باید به آن دقت می‌کنیم دسترسی آسان به آنجا است. برگر 1358 در بلوار اباذر قرار دارد که به راحتی با رسیدن به مترو اشرفی اصفهانی می‌توانید به این رستوران جذاب برسید.

اگر دوست دارید که قبل از رفتن به این برگر شاپ محیط آن و غذاها را ببینید می‌توانید با مراجعه به سایت و صفحه اینستاگرام این مجموعه منو، آدرس و محیط رستوران را مشاهده کنید.

 • اینستاگرام: burger1358
 • سایت: com

همینطور می‌توانید با تماس تلفتی غذای خود را سفارش دهید و آن را توسط پیک مجموعه درب منزل تحویل بگیرید.

تلفن:

۴۴۰۳۱۳۵۸

۴۴۰۴۴۳۵۸

۴۴۰۰۶۳۵۸

 

ویژگی‌های برگر شاپ 1358

 • مکانی زیبا
 • استفاده از مواد و گوشت درجه یک
 • درست کردن انواع برگر با استفاده از دستگاه‌های اتوماتیک بدون دخالت دست.
 • دسترسی آسان
 • تنوع بالا غذاها
 • برخورد خوب کارکنان و پرسنل
 • قیمت پایین و کیفیت بالا
 • ابدا کننده اولین برگر ایران
 • سابقه کار بیش از ۳۰ سال
 • رعایت نکات و اصول بهداشتی
 • امکان ثبت سفارش از خانه
 • امکان سرویس بیرون بر
 • استفاده از ماسک و پیشبند
 • استفاده از سرآشپزها و آشپزهای ماهر

نظر کاربران

برای اینکه خیال شما از بابت کیفیت غذای این رستوران راحت شود چند نمونه از نظر کاربران و مشتریان را با شما در میان می‌گذارم:

 • اولین بار بود که به این رستوران می‌رفتم واقعا عاشقش شدم بیف برگر بی‌نظیر بود.
 • استفاده از انواع سس برای سرو برگرها بهترین ایده بود.
 • کیفیت غذا به قدری باتلا بود که نمی‌خواستم غذایی که سفارش دادم تمام شود.
 • تولد برادرم را آنجا برگذار کردیم و مهمانان همگی از غذا راضی بودند.

نتیجه گیری

برگر یا همبرگر یکی از غذاهای فرنگی و پرطرفدار است که بیشتر مردم با خوردن آن انرژی خاصی را بدست می‌آورند. ولی خوردن برگر در هرجایی درست نیست. به دلیل قیمت بالای گوشت بیشتر رستوران‌ها برای تولید برگر از درصد کمی گوشت استفاده می‌کنند و افزودنی‌های دیگری مانند تخم مرغ، بیکن و سویا را به آنها اضافه می‌کنند و آن را به فروش می‌رسانند.

بهتر است برای رفتن به یک برگری خوب و تجربه‌ امتحان کردن یک برگر لذیذ کمی تحقیق کنید. در این مقاله من به شما عزیزان برگر 1358 را معرفی کردم تا بتوانید با خیال راحت از خوردن یک برگر خوشمزه و با کیفیت بالا لذت ببرید.

برگر 1358 به دلیل قدمت و سابقه بالایی که در صنعت برگر و برگر شاپ دارد می‌تواند با سرویس دهی حرفه‌ای لحظات شادی را برای شما و خانوادتان به ارمغان آورد. مطمئن هستم که برگر 1358 به لیست علاقه‌مندی‌های شما اضافه می‌شود.

درباره ادمین