خانه / دنیای غذا و نوشیدنی / تازه واردهای خوشمزه کریسمس ۲۰۱۸
کریسمس 2018

تازه واردهای خوشمزه کریسمس ۲۰۱۸

کریسمس ۲۰۱۸ را با محصولات جدید از برندهای خوشمزه معروف آغاز کنیم. آغاز سال نو همیشه فرصت خوبی برای کمپانی‌های مختلف ایجاد می‌کند که با عرضه محصولات جدید و خاص خود در صحنه رقابت‌های جلب مشتری شرکت کنند و با پیشنهادات ویژه ای که ارائه می‌کنند حسابی در دل طرفدارانشان جا باز کنند. در ادامه این مطلب از بخش دنیای غذا و نوشیدنی در مجله فیدیلیو همراه ما باشید تا با ۱۰ محصول جدید از شرکت‌های مطرح دنیا که به مناسبت کریسمس ۲۰۱۸ ارائه شده اند آشنا شوید.

بعدی قبلی

 

کریسمس 2018- ریسز بابانوئل

ریسز دستیار بابانوئل 

تعطیلات کریسمس فرصتی برای تقسیم داشته‌هایتان با دیگران است. البته در مورد ریسز موضوع کمی‌ فرق دارد. اگر یک بسته ریسز بادام زمینی جدید در دست داشته باشید و نخواهید با کسی قسمت کنید بی شک ملامت نخواهید شد. خب به هر حال محصول جدید ریسز است که کلی طرفدار به دنبال خود دارد. ریسز جدید با طعم بادام زمینی هم اکنون به قیمت ۳ دلار در وب سایت تارگت قابل تهیه است. اگر شما هم به این محصول جدید و خوشمزه ریسز دسترسی پیدا کردید ما را هم فراموش نکنید.

کریسمس 2018- هرشیز

Elf on Shelf محصول جدید هرشیز

این محصول جدید که تولید کمپانی معروف هرشیز است از شکلات شیری تهیه شده است و از هم اکنون دل طرفداران هرشیز را برده است. الف آن شلف شکلاتی هرشیز هم اکنون با قیمت ۳ دلار در وب سایت تارگت برای فروش قرار داده شده است. اما احتمالا تا زمانی که این تازه وارد هرشیز از دست طرفدارانش جیم شود و به ما برسد سال ۲۰۱۸ هم تمام شده است.

کریسمس 2018 - نستله

کریسمس ۲۰۱۸ و باتر فینگر نستله 

باتر فینگر محصول جدید نستله است که در آستانه سال ۲۰۱۸ میلادی و به مناسبت کریسمس طراحی و به بازار عرضه شده است. این محصول خوشمزه و ترد نستله بی شک مورد توجه هر دو گروه دوست داران شکلات و کره بادام زمینی در نقاط مختلف جهان قرار خواهد گرفت. به علاوه با شکل آدم برفی که نستله به این محصول جدید خود بخشیده است اسنک مناسبی برای تعطیلات کریسمس خواهد بود. باترفینگر جدید نستله هم اکنون به قیمت ۱۳٫۷۷ دلار برای فروش در سایت وال مارت قرار داده شده است.

کریسمس 2018 - نستله کرانچ

کرانچ مدالیون جدید نستله

کرانچ مدالیون یکی دیگر از محصولات کریسمسی نستله است که چندی پیش با طراحی زمستانی خود به استقبال سال نو رفته است. شکلات شیری جدید نستله که حاوی برنج سوخاری است با شکل مرد زنجبیلی و پس زمینه زمستانی خود ویژه تعطیلات کریسمس و آغاز سال نوی میلادی طراحی و در اختیار عموم قرار داده شده است.

کریسمس 2018 - کالیگز

کورنفلکس کریسمس ۲۰۱۸ کالیگز

یک گاز خوشمزه از اسنک کریسمسی کالیگز شما را تا آسمان‌ها بالا می‌برد. کورنفلکس برنج سوخاری کالیگز که در رنگ‌های قرمز و سبز و به مناسبت کریسمس طراحی شده است هم اکنون به قیمت ۴٫۱۸ دلار در وب سایت وال مارت ارائه می‌شود. بعید می‌دانم صبحانه بهتری از کالیگز برای کودکان خود در نظر داشته باشید آن هم با رنگ‌های شاد کریسمسی.

کریسمس 2018 - لاکی چارمز

کورنفلکس وانیل دارچینی لاکی چارمز

لاکی چارمز در سال جدید برای طرفداران خود کورنفلکس‌های صبحانه جدید با طراحی زمستانی ارائه داده است. این محصول جدید لاکی چارمز که به مناسبت کریسمس و برای مدتی محدود ارائه شده است ترکیبی از دو طعم وانیل و دارچین را با خود به همراه دارد و با مارشمالوهای آدم برفی خود نوید سال نو را می‌دهد. کورنفلکس‌های صبحانه جدید لاکی چارمز هم اکنون به قیمت ۲٫۵۰ دلار در وب سایت تارگت عرضه می‌شوند.

کریسمس 2018 - استارباکس

قهوه نعناع فلفلی استارباکس

استارباکس هم از قافله رقابت عقب نمانده است و با قهوه اسپرسوی نعناع فلفلی جدیدش به استقبال کریسمس می‌رود. با پر کردن یخچال خود از این قهوه موکاهای خوشمزه دیگر لازم نیست در این هوای سرد به امید یافتن یک فنجان قهوه کوچک از خانه خارج شوید. البته اگر بتوانید به این زودی‌ها این محصول جدید استارباکس را در بازار پیدا کنید.

کریسمس 2018 - هرشیز طلایی

کریسمس ۲۰۱۸ با هرشیزهای طلایی

تازه‌ترین عضو خانواده شکلاتی هرشیز از اول دسامبر در قفسه‌های فروشگاه‌ها قرار گرفته است. این شکلات کاراملی جدید ترکیب شور و شیرین جالبی از دو طعم بادام زمینی و چوب شور است که از هم اینک طرفداران بسیاری را به سوی خود جلب کرده است. به هر حال برند معروف هرشیز است و مطمئنا به امتحان کردنش می‌ارزد.

کریسمس ۲۰۱۸ با ام .اند. ام

اسمارتیزهای بادام زمینی ام. اند. ام

اسمارتیزهای بادام زمینی ام. اند. ام هم به استقبال سال نو شتافته اند. طرفداران این برند مشهور می‌توانند با در دست داشتن یکی از بسته‌های زمستانی و خوشمزه این اسمارتیزها زمستان خود را شیرین تر کنند. اسمارتیزهای جدید ام . اند. ام با ظاهر زمستانی و باطن خوشمزه خود پذیرای همه مهمانان کریسمسی با هر ذوق و سلیقه ای خواهند بود.

کریسمس 2018 - دونات زنجبیلی

دونات‌های شکری زنجبیلی کریسپی کریم

دونات‌های خوشمزه کریسپی کریم حرفی برای گفتن باقی نمی‌گذارند. اما صحبت در مورد دونات زنجبیلی سنتی خالی از لطف نیست. این دونات جدید از خمیر زنجبیلی و ملاس تهیه شده است. اگرچه شاید طعم جدید این دونات در ابتدا برایتان نا آشنا باشد، اما شک نداشته باشید پس از مدتی کوتاه به آن خو می‌گیرید و دیگر از آن دل نمی‌کنید. البته طرفداران این دونات زنجبیلی خوشمزه باید حواسشان را خوب جمع کنند چون این دونات‌ها فقط به مدت محدود یک روزه در شعبه‌های مختلف کریسپی کریم ارائه می‌شوند.

بعدی قبلی

درباره آوا رفیع‌ زاده

بر خلاف تصور عامه مردم مهندسان معمار فقط با آهن و خاک و آب در ارتباط نیستند. من یک معمار خانه دار هستم. در کنار وظایف کاری و به قول همه تیرآهن و سنگ و ستون، عاشق آشپزی و مسافرت و آشنایی با غذاها و فرهنگ و رسوم مختلف دیگر کشورها هستم و دوست دارم این تجربه های قشنگ رو با همه قسمت کنم. امیدوارم شما هم مثل من لذت ببرید.