خانه / دسته‌بندی نشده / با نسکوئیک شاد باش

با نسکوئیک شاد باش

نسکوئیک

یکی از تولیدات شرکت نستله، از خوب های بزرگ جهانی در صنعت خوراکی، نسکوئیک است. محصولات این شرکت از شکلات و آب معدنی تا شیرخشک بچه و فرآورده های چند غله را شامل می­ شود. معروف ترین این محصولات شکلات کیت­کت، شیرخشک نان، شکلات کوالیتی استریت، اسمارتیز و نسکافه است.

نسکوئیک یار همیشگی کابینت ها

نسکوئیک پودر شیرکاکائو فوری است که طعم شکلات منحصر به فردی دارد. محبوبیت آن به اندازه­ای است که در کابینت خوراکی اکثر خانه ها در کنار شیشه نوتلا و قهوه، یک شیشه از آن هم وجود دارد. این طعم  آنقدر پرطرفدار شد که شرکت نستله را مجبور به تولید ویفری با همین طعم نیز کرد.

حالا این محصول که صفحه اختصاصی در اینستاگرام دارد، در اخرین پستی که به اشتراک گذاشته از تصویر کودک شادی که یک بطری از این شیرکاکائو را در دست دارد استفاده کرده و برای آن این توضیح را نوشته:

“شادترین مکان دنیا جایی است که در آن کمی خوشحال تر باشیم”.

شادی از جنس ترکیب طعم شیر و شکلات. شادی ساده و زودتر که برای چند لحظه و چند ساعت می­تواند عاشقان نسکوئیک را غرق در لذت کند.

درباره آوا فوشریان

من علاقه زیادی به کافه و رستوران دارم. نه صرفا بخاطر غذا و خوراکی. بلکه به دلیل دور هم بودن و اتفاق های خوبی که تو اینجور جاها برام میفته. انرژی زیادی هم برای تجربه طعم ها و مکان های جدید دارم. همه این ها در کنار عشق به نویسندگی باعث شده تا عضو تیم فیدیلیو بشم.